Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "X FACTOR UK"

Ja kush do ta zëvendësojë Rita Orën në “X Factor UK”

    Ja kush do ta zëvendësojë Rita Orën në “X Factor UK”

Paraditen e djeshme, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, lajmëroi largimin e saj nga kompeticioni “X Factor”. Pas saj, edhe Nick Grimshaw së bashku me Cheryl Fernandez-Versini lajmëruan gjithashtu se

Lexo me Shume