Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "wrestling"

Ja ku do të “udhëtojë” truri i pornostares së famshme

    Ja ku do të “udhëtojë” truri i pornostares së famshme

Burime pranë “NY Daily News” kanë bërë të ditur se truri i keçistes dhe pornostares së famshme, Joanie Laurer, e njohur si Chyna, do të dhurohet për kërkime shkencore. Ky lajm

Lexo me Shume