Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Wrecking Ball"

Kush e katandisi Miley-n kështu?

Kush e katandisi Miley-n kështu?

Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, ka postuar në rrjetet sociale disa foto të sajat me shenja të gërvishturash dhe të çarash, gjë që ka shqetësuar fansat e saj. Në foton

Lexo me Shume