Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Work"

Rihanna shtatzënë?

    Rihanna shtatzënë?

Rihanna dhe Drake janë përfolur kohët e fundit për një lidhje mes tyre, por deri tani asgjë nuk është konfirmuar nga dy artistët, edhe pse janë parë shumë pranë njëri-tjetrit.

Lexo me Shume

Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

    Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

Një natë para ndarjes së çmimeve Grammy, akademia muzikore deklaroi se Rihanna do të performonte një këngë nga “Anti” në natën e madhe të muzikës. Por të gjithë u zhgënjyem

Lexo me Shume