Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Woody Allen"

Susan Sarandon kundër Woody Allen: Ai ka abuzuar seksualisht me një fëmijë

    Susan Sarandon kundër Woody Allen: Ai ka abuzuar seksualisht me një fëmijë

Kur vjen puna për të folur për komedianin dhe regjisorin Woody Allen, aktorja Susan Sarandon nuk përmbahet. Gjatë daljes së saj në Festivalin e Filmit në Kanë, ajo nuk ka

Lexo me Shume