Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Will Smith"

Will Smith, pjesë e “Suicide Squad”. Më në fund në një rol negativ!

    Will Smith, pjesë e “Suicide Squad”. Më në fund në një rol negativ!

Me siguri që Will Smith është një ndër aktorët më të kompletuar në botë! Gjatë karrierës së tij ai ka qenë një yll i kinematografisë për dekada, regjistron një serial

Lexo me Shume

Aktori Will Smith i futet politikës

    Aktori Will Smith i futet politikës

Sipas asaj që raporton RadarOnline.com, aktori Will Smith është aq i fiksuar për të ndryshuar rrjedhën e karrierës së tij, sa për këtë është i gatshëm të “çrrënjosë” edhe familjen

Lexo me Shume

Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

    Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

Djali i aktorit të famshëm Will Smith, Jaden, ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë të pazakontë për ditëlindjen e tij të 18-të. Në një status në rrjetin social Twitter,

Lexo me Shume