Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Whitney Houston"

Christina Aguilera “sjell” Whitney Houston-in në “The Voice US”

    Christina Aguilera “sjell” Whitney Houston-in në “The Voice US”

Një video e duetit të Christina Aguilera-s dhe Whitney Houston si hologram në “The Voice US” sapo është publikuar dhe po bën xhiron nëpër internet. Raportohet se performanca është marrë

Lexo me Shume