Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Wembley"

Humbet shansin për të parë Beyonce-n në Wembley. Mësoni arsyen…

    Humbet shansin për të parë Beyonce-n në Wembley. Mësoni arsyen…

  Këtë fundjavë Beyonce ka performuar në Wembley, një nga stadiumet më të mëdha në Londër me plot 90,000 vende, duke u  bërë artistja më e re në moshë që

Lexo me Shume