Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Welcome To My Life"

“Fantazma” që përndjek Chris Brown

    “Fantazma” që përndjek Chris Brown

7 vite më pas, mesa duket dhuna e ushtruar ndaj Rihanna-s akoma e përndjek këngëtarin e famshëm Chris Brown kudo. Këtë gjë e ka treguar në trailer-in e dokumentarit të

Lexo me Shume