Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "website"

Inaugurohet website i ri i policisë, publikohen fotot e personave më të kërkuar në Tiranë

    Inaugurohet website i ri i policisë, publikohen fotot e personave më të kërkuar në Tiranë

Nga Anduena Llabani Nuk janë aspak të rralla rastet kur në të njëjtin lokal që konsumojmë kafen, drekën apo darkën të kemi ngjitur apo fare pranë persona të cilët figurojnë

Lexo me Shume