Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Wayne Rooney"

Rooney: Nuk largohem nga Kombëtarja Angleze edhe për disa vite

    Rooney: Nuk largohem nga Kombëtarja Angleze edhe për disa vite

Pas një mungese thuajse 2-mujore si shkak i një dëmtimi në gju, kapiteni i Kombëtares Angleze Wayne Rooney shprehet se ai ka ende për t’i dhënë shumë klubit ku luan

Lexo me Shume