Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Watts"

Naomi Watts, 47-vjeçarja e bukur pa botoks

Naomi Watts,  47-vjeçarja e bukur pa botoks

Cili është sekreti? Naomi Watts, në moshën  47-vjeçare, është fotografuar për kopertinën e revistës “New Beauty” dhe deklaron se nuk ka bërë botoks. Në një intervistë për revistën, Watts flet

Lexo me Shume