Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "VS"

Klajdi Haruni siç nuk e keni parë kurrë

Klajdi Haruni siç nuk e keni parë kurrë

Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë shumë personazhe të njohur të showbizz-it. Stilisti Valdrin Sahiti i bashkoi duke i ftuar në prezantimin e koleksionit të ri në Prishtinë. Nëse të

Lexo me Shume