Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vrasesi"

Ekzekutimet në Dallas, vrasësi po planifikonte një sulm më të madh

    Ekzekutimet në Dallas, vrasësi po planifikonte një sulm më të madh

Njeriu që qëlloi për vdekje pesë policë në Dallas, Micah Johnson, dyshohet se po planifikonte një sulm më të madh sipas shefit të policisë lokale. 25-vjeçari i zemëruar me vrasjet

Lexo me Shume

Vrau dy persona dhe i nxori sytë viktimës, kapet pas 18 vjetësh shqiptari

    Vrau dy persona dhe i nxori sytë viktimës, kapet pas 18 vjetësh shqiptari

Një shtetas shqiptar është vënë në prangat e policisë 18 vjet pas kryerjes së një vrasje të dyfishtë. Mediat britanike kanë shkruar për shqiptarin, i cili prej vitit 1998 jetonte

Lexo me Shume

Ekzekutimi i Elton Çiços, publikohet një tjetër video

    Ekzekutimi i Elton Çiços, publikohet një tjetër video

Vetëm dy ditë pas ekzekutimit të shtetasit Elton Çiço në lokalin “De Niro” në Tiranë, pamje të reja janë publikuar së fundmi, ku duket qartazi se si autori i krimit

Lexo me Shume