Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vrases me pagese"

Ekzekutimi i biznesmenit në Durrës, arrestohet pas 2 vitesh 22-vjeçari i dyshuar

    Ekzekutimi i biznesmenit në Durrës, arrestohet pas 2 vitesh 22-vjeçari i dyshuar

Policia e Durrësit ka vënë në pranga 22-vjeçarin Bedri Haka, i dyshuar si vrasësi i biznesmenit Leonard Murataj. 51-vjeçari Murataj u ekzekutua më 18 nëntor 2014 në një lokal në

Lexo me Shume