Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vota"

Referendumi i PS-së, ja manipulimet e kryera gjatë votimit

    Referendumi i PS-së, ja manipulimet e kryera gjatë votimit

Më 9 prill, Partia Socialiste mbajti referendumin, i cili u zhvillua pas debateve të ashpra që shkaktoi çështja e mandatit të kryetarit të partisë. Rreth 95 për qind votuan “PO”për

Lexo me Shume