Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vonesa"

Vonesa me fluturimet e “Blue Panorama”, dhjetëra pasagjerë presin në radhë

    Vonesa me fluturimet e “Blue Panorama”, dhjetëra pasagjerë presin në radhë

Pas një defekti të djeshëm që detyroi avionin e “Blue Panorama” të ndërpriste itinerarin me destinacion Milanon e të ulej sërish në aeroportin e Rinasit, mësohet se sot janë hasur

Lexo me Shume