Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Voltana Ademi"

Ademi kundër Ramës: Po privon zhvillimin e Shkodrës, ka refuzuar dhjetëra projekte

    Ademi kundër Ramës: Po privon zhvillimin e Shkodrës, ka refuzuar dhjetëra projekte

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ka akuzuar kryeministrin Rama se po pengon zhvillimin e qytetit të Shkodrës. Në një konferencë për shtyp, ajo reagon e revoltuar kundër “kërcënimeve”,

Lexo me Shume