Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Voice"

Sia “ndez” skenën e “The Voice of US”

Sia “ndez” skenën e “The Voice of US”

Kur Sia ngjitet në skenë, asgjë nuk është e sigurt, përveç argëtimit. “Në gradën më të lartë të argëtimit” është cilësuar performanca e mbrëmshme e Sia-s në finalen e “The

Lexo me Shume