Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vogue"

Dua Lipa në kopertinën e revistës që e ëndërrojnë të gjithë VIP-at

    Dua Lipa në kopertinën e revistës që e ëndërrojnë të gjithë VIP-at

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është shfaqur mahnitëse në kopertinën e muajit nëntor të revistës “Vogue” në Britaninë e Madhe. Ka qenë vetë bukuroshja shqiptare që e ka bërë

Lexo me Shume

Jo më “push up”, dekolteja e viteve ’70 rikthehet në modë

    Jo më “push up”, dekolteja e viteve ’70 rikthehet në modë

  Nëse do i hidhnim një sy daljeve më të fundit në festivalin e Kanës, do të shihnim se po testohet gjithmonë e më tepër pamja e dekoltesë. Vërehet dukshëm se

Lexo me Shume

Kate Middleton ndjek hapat e Princeshës Diana

Kate Middleton ndjek hapat e Princeshës Diana

Revista e njohur e modës dhe fashion-it, Vogue, feston 100-vjetorin e krijimit të saj. Princesh Diana, ka qenë një prej personazheve të preferuara të kësaj reviste gjatë gjithë jetës së

Lexo me Shume

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

Dy artistet me ngjyrë që po bëjnë histori

Beyonce dhe Rihanna, apo Rihanna dhe Beyonce, kjo ka ngjallur gjithmonë debate në media por tani nuk ka më rëndësi pasi të dyja artistet kanë ngritur një standart në art

Lexo me Shume