Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vogelushja"

Skandal në Kopshtin Zoologjik, ujku sulmon 2-vjeçaren

    Skandal në Kopshtin Zoologjik, ujku sulmon 2-vjeçaren

Një vogëlushe është sulmuar nga ujku teksa po i afronte kafshës një biskotë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së shtunës në ambientet e Kopshtit Zoologjik. Babai i vajzës tregon se

Lexo me Shume