Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "VOA"

Jahjaga për VOA-n: Pozitive përpjekjet kundër terrorizmit, këtë vit asnjë kosovar s’iu bashkua ISIS-it

    Jahjaga për VOA-n: Pozitive përpjekjet kundër terrorizmit, këtë vit asnjë kosovar s’iu bashkua ISIS-it

Në një intervistë për “Zërin e Amerikës”, Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, foli për krizën e thellë politike në Kosovë, si dhe terrorizmin. Ajo gjendet në SHBA me rastin e

Lexo me Shume