Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vladimir Kosta"

Largimi i deputetit Kosta, Balla: Të respektojë PS

    Largimi i deputetit Kosta, Balla: Të respektojë PS

Pas letrës publike të deputetit socialist Vladimir Kosta për largimin e tij nga Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste, ka reaguar kryetari i këtij grupi parlamentar, Taulant Balla. Ai është shprehur

Lexo me Shume