Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vladimir Gjuta"

Mbyllen hetimet për Vladimir Gjutën, Prokuroria: Ka çrregullime, të mjekohet me detyrim

    Mbyllen hetimet për Vladimir Gjutën, Prokuroria: Ka çrregullime, të mjekohet me detyrim

Prokuroria ka mbyllur hetimet për Vladimir Gjutën, i cili është akuzuar për vendosjen e tritolit në farmacinë dhe makinën e babait të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Vlaidimir Gjuta akuzohet

Lexo me Shume

Dhunoi të atin në shtëpi, lihet në burg Vladimir Gjuta

    Dhunoi të atin në shtëpi, lihet në burg Vladimir Gjuta

Gjykata e Tiranës ka vendosur të rikthejë në burg Vladimir Gjutën, i cili akuzohet së fundmi se ka dhunuar babanë e tij. Gjatë seancës gjyqësore, avokati mbrojtës i Gjutës ka

Lexo me Shume

Tritoli te farmacia e Tahirit, lirohet Vladimir Gjuta

    Tritoli te farmacia e Tahirit, lirohet Vladimir Gjuta

Mesditën e sotme, Vladimir Gjuta ka lënë qelinë e burgut të Elbasanit pas urdhrit të prokurorisë për lirimin e menjëhershëm të tij. I akuzuar për tritolin e vendosur te farmacia

Lexo me Shume