Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vjene"

Kombëtarja për në Vjenë, aeroporti në alarm për bombë

    Kombëtarja për në Vjenë, aeroporti në alarm për bombë

Pak para se Kombëtarja Shqiptare të arrinte në aeroportin e Vjenës, aty pati një alarm për bombë. Për këtë arsye aeroporti bllokoi fluturimet ditën e djeshme. Alarmi u dha pasi

Lexo me Shume