Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vjehrra"

Video-skandali në Gjirokastër, gjithçka nisi nga një konflikt prone. Vjehrra akuzonte denoncuesen se e dhunonte

    Video-skandali në Gjirokastër, gjithçka nisi nga një konflikt prone. Vjehrra akuzonte denoncuesen se e dhunonte

Publikimi i një bisede mes një qytetareje nga Gjirokastra dhe kryetarit të gjykatës në këtë qytet, ku ky i fundit i kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendimi gjyqësor,

Lexo me Shume