Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vjedhje me arme"

Kapet grabitësi i karburanteve, punonjës i Gardës së Republikës

    Kapet grabitësi i karburanteve, punonjës i Gardës së Republikës

Nga Anduena Llabani Gardisti që u vu në prangat e policisë pas akuzave për vjedhje të disa karburanteve ishte punonjës i Gardës së Republikës. Duke përfituar nga ky rol, ai i

Lexo me Shume