Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vizita"

Autori i sulmeve në Orlando kishte vizituar disa herë klubin “gay”

    Autori i sulmeve në Orlando kishte vizituar disa herë klubin “gay”

Dy ditë pas sulmit të shënuar në Orlando, ku mbetën të vrarë 50 persona, dëshmitarët shprehen se përgjegjësi i sulmit kishte vizituar disa herë klubin homoseksual, përpara kryerjes së masakrës.

Lexo me Shume