Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Viza kanadeze"

Mashtruan qytetarët, arrestohen në Rinas Luli dhe Adelia Makashi

    Mashtruan qytetarët, arrestohen në Rinas Luli dhe Adelia Makashi

Dy shtetaset e shpallura në kërkim për mashtrimin e 27 personave me vizat në Kanada, janë arrestuar në aeroportin e Rinasit, pas deportimit nga shteti kanadez. Nënë e bijë, 52

Lexo me Shume