Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Visar Ymeri"

Arrestohet sërish Visar Ymeri. Vetëvendosje: Përndjekje politike

    Arrestohet sërish Visar Ymeri. Vetëvendosje: Përndjekje politike

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, është vënë sërish në prangat e Policisë së Kosovës. Ka qenë partia e tij, ajo që ka bërë të ditur lajmin e arrestimit. Sipas

Lexo me Shume

Kosovë, arrestohet lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri

    Kosovë, arrestohet lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri

Policia e Kosovës ka vënë në pranga liderin e lëvizjes Vetëvendosja, Visar Ymeri, gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm. Raportohet se arrestimi i tij ka lidhje me rastin

Lexo me Shume

Shtyhet protesta e opozitës, Ymeri: Për shkak të Pashkëve

    Shtyhet protesta e opozitës, Ymeri: Për shkak të Pashkëve

Protesta e opozitës, e paralajmëruar për nesër në orën 14:00 në Prishtinë, është vendosur të shtyhet. Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, e ka lidhur shtyrjen e protestës me ndjeshmërinë e

Lexo me Shume