Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Virusi Zika"

Studim i ri: Virusi Zika, më i rëndë nga sa mendohej. Shkakton një sërë çrregullimesh në tru

    Studim i ri: Virusi Zika, më i rëndë nga sa mendohej. Shkakton një sërë çrregullimesh në tru

Nga një studim i ri i zhvilluar në Brazil ka rezultuar se virusi Zika mund të shkaktojë një gamë të gjerë çrregullimesh të trurit, shumë më të madh nga sa

Lexo me Shume