Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vipa"

Të famshëm, por… pa skandale

    Të famshëm, por… pa skandale

Në ditët e sotme është e pamundur mos ta lidhësh showbiz-in me skandalet e VIP-ave. Ndonjëherë duket sikur kjo gjë është kthyer në qëllim në vetvete edhe për vetë këngëtarët,

Lexo me Shume

VIP-at me familje të madhe…

    VIP-at me familje të madhe…

Vitet e fundit është kthyer në modë që çiftet e reja mos ta zgjerojnë familjen e tyre. Numërohen me gishtat e dorës familjet që kanë tre ose më shumë fëmijë,

Lexo me Shume

Njihuni me VIP-at që kanë marrë vogëlushët në klipet e tyre

    Njihuni me VIP-at që kanë marrë vogëlushët në klipet e tyre

Përveçse kthehen shpesh në muza frymëzimi që këngëtarët tanë të krijojnë muzikë të mirë apo, pse jo, t’i kushtojnë këngë dashurisë së madhe që ndiejnë për ta, ndodh që personazhet

Lexo me Shume

Femrat “bio” të showbiz-it. Ja kush i ka rezistuar bisturisë dhe botoksit…

    Femrat “bio” të showbiz-it. Ja kush i ka rezistuar bisturisë dhe botoksit…

Në ditët e sotme nuk përbën më lajm se cilat nga vajzat e ekranit ka bërë buzët, ka fryrë gjoksin, ka rregulluar “pak” hundën (se kishte probleme me frymëmarrjen, siç

Lexo me Shume

“Heronjtë” e fëmijërisë frymëzojnë VIP-at shqiptarë…

    “Heronjtë” e fëmijërisë frymëzojnë VIP-at shqiptarë…

Van Damme, Rambo, Rocky Balboa etj. mund të themi me bindje që kanë qenë “heronjtë” e fëmijërisë të fëmijëve të pas viteve ’90. Por mesa duket, këto personazhe janë kthyer

Lexo me Shume

A janë “Uggs” përsëri në modë? VIP-at mendojnë që po…

    A janë “Uggs” përsëri në modë? VIP-at mendojnë që po…

Prej vitesh janë konsideruar si aksesorët më “in” dhe shumë të ngrohta. Bëhet fjalë për çizmet “Uggs”, të cilat nuk duhet të mungojnë në dollapin tonë veçanërisht gjatë stinës së

Lexo me Shume

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

  Vedat Ademi ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 Festa të rëndësishme, ndër të cilat edhe 1 qershori, nuk mund të lënë pa prekur edhe personazhet e famshëm.

Lexo me Shume

Gratë e rëndësishme të VIP-ave

    Gratë e rëndësishme të VIP-ave

1. Janë qëllimet tuaja të mëdha? ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Merrni frymë! Kjo nuk do të thotë se ka standarde për qëllimet, por ne shpesh vendosim

Lexo me Shume