Blitz

Tag "Vip"

Rihanna për “MTV Vanguard Award”, por me pikëpyetje

    Rihanna për “MTV Vanguard Award”, por me pikëpyetje

Këtë vit Rihanna do të marrë  një çmim të madh nga MTV. Këngëtarja e njohur do të nderohet me çmimin “Michael Jackson Video Vanguard” dhe këtë e ka thënë vetë

Read Full Article

(Video) Adele prezanton sozinë e saj

    (Video) Adele prezanton sozinë e saj

Gjatë një koncerti, Adele ka vendosur të prezantojë sozinë e saj, Kristie Champagne. Kristie Champagne është mashkull, por imiton veshjen dhe pamjen e këngëtares të njohur Adele. Kristie ka postuar

Read Full Article

(Video) Bashkëshortja poston video nudo të Robbie Williams

    (Video) Bashkëshortja poston video nudo të Robbie Williams

Duke parë fotot apo videot e Robbie Williams nudo mund të thuhet se ata janë një çift i pacipë. Aktorja Ayda Fielt ka postuar në Instagram një video lakuriq të

Read Full Article

(Video) Rihanna: “Mos kërkoni të kapni Pokemon-in në koncertin tim!”

    (Video) Rihanna: “Mos kërkoni të kapni Pokemon-in në koncertin tim!”

Loja “Pokemon Go” vazhdon të përhapet çdo ditë  e më shumë. Një grua ka qenë duke kërkuar të kapte Pokemon-in në koncertin e Beyonce-s. Duke marrë shkas nga kjo, Rihanna

Read Full Article

Jennifer Aniston preket nga pyetja e fansit në festivalin e filmit “Giffoni”

    Jennifer Aniston preket nga pyetja e fansit në festivalin e filmit “Giffoni”

Jennifer Aniston nuk ka frikë të tregojë ndjenjat dhe emocionet e saj.  Ajo mori pjesë në festivalin e filmit “Giffoni” në Itali. Një person nga publiku i ka bërë një

Read Full Article

Isli Islami, folësi më “cool” i lajmeve në Shqipëri

Isli Islami, folësi më “cool” i lajmeve në Shqipëri

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Nuk është më lajm nëse themi se Isli Islami nuk është një folës i zakonshëm lajmesh. Këtë e pa edhe publiku

Read Full Article

Ledrit & Florit 1+1 i del “zero”

Ledrit & Florit 1+1 i del “zero”

Disa javë më parë Flori Mumajesi dhe Ledri Vula kanë publikuar dy nga këngët më të dëgjuara të këtij sezoni, “Beautiful” dhe “Nuk ma la.” Mbrëmjen e djeshme ata kanë

Read Full Article

Çiljeta dhe Altin Sulku lançojnë “Tek ty fle shpirti im”

    Çiljeta dhe Altin Sulku lançojnë “Tek ty fle shpirti im”

Para pak kohësh Çiljeta ka lançuar bashkëpunimin me Noizyn “Më shum se dollar”, i cili pati shumë sukses. Por mesa duket ajo nuk ka përfunduar akoma me lançimin e këngëve

Read Full Article

Ledri gënjen kur thotë “Ajo nuk ma la”

Ledri gënjen kur thotë “Ajo nuk ma la”

Disa ditë më parë, këngëtari Ledri Vula ka lançuar bashkëpunimin me Flori Mumajesin, “Nuk ma la”. Një këngë me një

Read Full Article

Lady Gaga thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Taylor Kinney

  Lady Gaga thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Taylor Kinney

Lady Gaga ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të flasë për marrëdhënien e saj me Taylor Kinney. U përfol gjatë

Read Full Article

Klaudia Pepa shkon të shohë Beyonce-n, por fansat nuk e lënë rehat

Klaudia Pepa shkon të shohë Beyonce-n, por fansat nuk e lënë rehat

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Albi Nako dhe Klaudia Pepa ditën e djeshme kanë qenë në

Read Full Article

Pse komentuesit u revoltuan me Ardit Gjebrean?

Pse komentuesit u revoltuan me Ardit Gjebrean?

  Mbrëmjen e djeshme, Turqia u përfshi në një grusht shteti, ku pati edhe viktima.  Njerëz të njohur në fusha

Read Full Article

Cameron Diaz, e dashuruar si asnjëherë më parë

  Cameron Diaz, e dashuruar si asnjëherë më parë

Cameron Diaz dhe Benji Madden kanë folur për dashurinë dhe martesën e tyre në një intervistë për Newsweek. Çifti duket

Read Full Article

Drake dhe Chris Brown telefonojnë Rihanna-n pas sulmit në Nice

  Drake dhe Chris Brown telefonojnë Rihanna-n pas sulmit në Nice

Rihanna ndodhej në Nice, Francë, ditën që ndodhi sulmi.  Ajo është tronditur nga kjo tragjedi dhe madje ka anuluar edhe

Read Full Article

(Video) Shikoni çfarë bënte Armina Mevlani kur ishte tetë vjeçe…

  (Video) Shikoni çfarë bënte Armina Mevlani kur ishte tetë vjeçe…

Blogerja Armina Mevlani e shpreh kudo pasionin e saj për modën dhe muzikën. Vetëm pak më parë, ajo ka shpërndarë

Read Full Article

(Intervistë) Klodiana Shala: Pak emocione mund të krahasohen me këtë moment!

  (Intervistë) Klodiana Shala: Pak emocione mund të krahasohen me këtë moment!

Sot në ambientet e Presidencës është zhvilluar një ceremoni, ku presidenti Nishani ka dekoruar me titullin “Mjeshtër i madh” atleten

Read Full Article

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani Amarda Toska…

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani  Amarda Toska…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Emra të njohur si Irina Shayk, Sofia Vergara dhe Fergie janë

Read Full Article

(Video) Këngëtarët më të paguar të vitit 2016, sipas Billboard

  (Video) Këngëtarët më të paguar të vitit 2016, sipas Billboard

Vetëm pak ditë më parë, Drake kryesonte listën për “ Këngën e vitit” (lexo këtu). Por këtë herë Billboard ka

Read Full Article

Kush është aktori më i paguar në botë?

  Kush është aktori më i paguar në botë?

Dikur ka qenë një muzikant, më pas u kthye në aktor. Sipas “The Guardian”,  Dwayne “the Rock” Johnson është aktori

Read Full Article

Calvin Harris ka një mesazh për Taylor Swift…

  Calvin Harris ka një mesazh për Taylor Swift…

Vazhdojnë ironitë midis Taylor Swift dhe ish të dashurit të saj Calvin Harris. Bëri mjaft bujë lidhja e Taylor me

Read Full Article

Adelina Tahiri: Femrat e bukura s’kanë sukses në dashuri

  Adelina Tahiri: Femrat e bukura s’kanë sukses në dashuri

Adelina Tahiri ka dhënë një intervistë në emisionin Prive, ku flet për këngën e saj më të re “Më mirë

Read Full Article
1 2 3 11