Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vile"

Njihuni me pronarin më të ri të vilës “PlayBoy”

    Njihuni me pronarin më të ri të vilës “PlayBoy”

  Një nga vilat më të famshme në planet, “The PlayBoy Mansion”, tashmë ka një pronar të ri. “The New York Times” tregon se pronari i vilës është një 32-vjeçar

Lexo me Shume