Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Viktime"

Diplomati Mal Berisha autoriteteve shqiptare: Shpallni ditë zie, mos prisni të numërohen viktimat!

    Diplomati Mal Berisha autoriteteve shqiptare: Shpallni ditë zie, mos prisni të numërohen viktimat!

Diplomati Mal Berisha kërkon nga Tirana zyrtare që të shpallë edhe ajo ditë zie për viktimat e shënuara në Mynih, ku njëra prej vajzave ishte me origjinë nga Tirana. Teksa

Lexo me Shume

Aksident në aksin Vlorë-Fier, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

    Aksident në aksin Vlorë-Fier, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

Një person ka mbetur i vdekur dhe shtatë të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të shënuar në aksin rrugor Vlorë-Fier. Nga të dhënat zyrtare, bëhet me dije

Lexo me Shume

Identifikohet viktima e dytë e sulmit në metronë e Brukselit

    Identifikohet viktima e dytë e sulmit në metronë e Brukselit

Një ditë pas sulmeve të shënuara në Bruksel, ku humbën jetë më shumë se 30 persona, është identifikuar edhe viktima e dytë. Studenti 20-vjeçar për Drejtësi, Leopold Hecht, ndodhej në

Lexo me Shume