Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Viktim"

Tërmeti në Ekuador, shkon në 654 numri i viktimave, mbi 100 të shpëtuar

    Tërmeti në Ekuador, shkon në 654 numri i viktimave, mbi 100 të shpëtuar

Numri i viktimave të shkaktuara nga tërmeti i javës së kaluar që goditi Ekuadorin, vazhdon të rritet. Autoritetet vendase kanë bërë me dije se deri tani numërohen 654 viktima si

Lexo me Shume