Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Videoklip"

Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

    Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

Dy reperët e Babastras kanë publikuar mbrëmjen e sotme projektin e tyre më të ri muzikor, të titulluar “Aviona”. Me tekst të vetë protagonistëve, videoklipi për të cilin thuhet se

Lexo me Shume

Zbulohet dashuria e Mariza Ikonomit

Zbulohet dashuria e Mariza Ikonomit

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar sa i përket jetës private. Por së fundmi, ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku na

Lexo me Shume

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr vëmendjen në një videoklip dhe një nga këto mënyra është edhe zhveshja. Këtë “armë” e kanë përdorur një numër i madh artistësh ndërkombëtarë,

Lexo me Shume