Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Video"

Një fantazmë në Snap-in e Aurela Hoxhës?

    Një fantazmë në Snap-in e Aurela Hoxhës?

Aurela Hoxha ka postuar para pak minutash një video në SnapChat dhe Instagram, ku shfaqet e shtrirë në një shtrat duke provuar filtrin e famshëm të aplikacionit, atë të qenushit.

Lexo me Shume

(Video) Lady Gaga “çmendet” në videon e re

    (Video) Lady Gaga “çmendet” në videon e re

Pak ditë pasi publikoi këngën e saj më të re, “Perfect Illusion”, Lady Gaga ka publikuar edhe videon e kësaj kënge premierë në serialin “Scream Queens” të Fox News. Në

Lexo me Shume

(Video) “Anët” seksi të Ariana Grande-s dhe Nicki Minaj

    (Video) “Anët” seksi të Ariana Grande-s dhe Nicki Minaj

Ariana Grande pati lajmëruar para performancës në VMA 2016 se do të publikonte videoklipin e bashkëpunimit të saj me Nicki Minaj. Para se të arrijmë te klipi do t’ju tregojmë

Lexo me Shume

ISIS publikon një tjetër video, 5 fëmijë vrasin pengjet kurdë

    ISIS publikon një tjetër video, 5 fëmijë vrasin pengjet kurdë

Shteti Islamik ka publikuar një tjetër video propagandistike ku duken pesë fëmijë që propagandojnë në mënyrë të frikshme. Në videon 9 minutëshe, që dyshohet të jetë regjistruar në Raqqa, fëmijët

Lexo me Shume

(Video) Pamjet prekëse të dy vëllezërve sirianë po përlotin botën

    (Video) Pamjet prekëse të dy vëllezërve sirianë po përlotin botën

Një video me dy vëllezër të vegjël sirianë që qajnë për vdekjen e vëllait të tyre nga një sulm ajror është një tjetër imazh prekës që është shndërruar në viral

Lexo me Shume

Kastriot Islami: Ja kush janë përgjegjësit e video-skandalit me Shukriun

    Kastriot Islami: Ja kush janë përgjegjësit e video-skandalit me Shukriun

Ish-socialisti Kastriot Islami, ka analizuar çështjen e zgjedhjeve elektorale për Bashkinë e Dibrës. Në një intervistë për “News24”, ai shprehet se video-skandali është realizuar nga PDIU, veprim që ka tensionuar

Lexo me Shume

Nëna shpërndan momentin e “lindjes me këmishë” të foshnjës. Video shndërrohet në virale

    Nëna shpërndan momentin e “lindjes me këmishë” të foshnjës. Video shndërrohet në virale

Gjithkush ka dëgjuar për momentin kur një fëmijë vjen në jetë, si ai del jashtë qeses amniotike ku ka qëndruar gjatë periudhës së shtatzënisë, por jo shumë mund të kenë

Lexo me Shume

ISIS kërcënon Rusinë: Dëgjo Putin, do të vijmë dhe do t’ju vrasim në shtëpitë tuaja!

    ISIS kërcënon Rusinë: Dëgjo Putin, do të vijmë dhe do t’ju vrasim në shtëpitë tuaja!

Në një video të postuar së fundmi, Shteti Islamik ka vënë në shënjestër Rusinë. Ky kërcënim vjen pas paralajmërimeve të shpeshta të shtetit rus se terrorizmi në Siri dhe Irak

Lexo me Shume

(Video) E keni pyetur ndonjëherë veten si dukeni kur arrini orgazmën?

Jo gjithmonë fytyra apo mimika jonë është një pamje e këndshme për t’u parë kur përjetojmë një orgazmë. Por disa

Lexo me Shume

Kjo video e Xhensila Myrtezajt do t’ju motivojë të gjithëve

  Kjo video e Xhensila Myrtezajt do t’ju motivojë të gjithëve

Pak ditë më parë ju treguam se Xhensila Myrtezaj ishte duke pushuar në Afrikën e largët bashkë me të fejuarin

Lexo me Shume

Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

  Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

Pamjet se si ka humbur jetën 4-vjeçari Almir Aliu janë bërë tashmë publike. Në videon e publikuar shihet se si

Lexo me Shume

(Video) Rihanna, tashmë si perëndeshë në një univers paralel

  (Video) Rihanna, tashmë si perëndeshë në një univers paralel

Edhe pse ka muaj që ka publikuar albumin e saj të shumëpërfolur, “Anti”, edhe pse është në mes të turneut

Lexo me Shume

36 të vdekur dhe 147 të plagosur nga sulmi në “Ataturk”. Ja video ku kamikazi shpërthen veten pas plagosjes

  36 të vdekur dhe 147 të plagosur nga sulmi në “Ataturk”. Ja video ku kamikazi shpërthen veten pas plagosjes

Detaje të reja janë bërë publike nga sulmi i shënuar dje në aeroportin “Ataturk” të Turqisë. Deri më tani flitet për

Lexo me Shume

Facebook dhe Youtube vendosin: Ja cilat video do të bllokohen automatikisht nga rrjeti

  Facebook dhe Youtube vendosin: Ja cilat video do të bllokohen automatikisht nga rrjeti

Gjigantët e internetit janë duke vepruar në heshtje për të ndaluar shpërndarjet e videove ekstremiste në rrjetet sociale. Ata do

Lexo me Shume

(Video) Kanye West i zhvesh të gjithë në videon më të re

  (Video) Kanye West i zhvesh të gjithë në videon më të re

Kanye West ka publikuar videon e tij më të fundit, të quajtur “Famous”, e cila (fatkeqësisht) nuk gjendet në Youtube,

Lexo me Shume

(Video) Bëhuni gati, “Gangsta” Fjolla Morina po vjen!

(Video) Bëhuni gati, “Gangsta” Fjolla Morina po vjen!

    Pas “Trileqe”-es, Fjolla Morina ka vendosur të mos na marrë më me të mira. Në një video ekskluzive

Lexo me Shume

(Video) Reagimet e “kapjes mat” të të dashurit që do t’ju lënë gojëhapur

  (Video) Reagimet e “kapjes mat” të të dashurit që do t’ju lënë gojëhapur

Nëse ka diçka që meshkujt dhe femrat në çift nuk durojnë dot, ajo është tradhtia, por një reagim me të

Lexo me Shume

Adele i jep “Okay”-n të dashurit

  Adele i jep “Okay”-n të dashurit

Mbrëmja e kaluar jo vetëm që na dhuroi një spektakël të vërtetë me Billboard Music Awards, por edhe një video

Lexo me Shume

Skandali seksual, Shukri Xhelili: Videoja është e montuar. Zbardhet dëshmia e vajzës në polici

  Skandali seksual, Shukri Xhelili: Videoja është e montuar. Zbardhet dëshmia e vajzës në polici

Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, është paraqitur dje në seancën dëgjimore të zhvilluar në Gjykatën e Krimeve të

Lexo me Shume

(Video) Era Istrefi tregon se di të këndojë “live”

(Video) Era Istrefi tregon se di të këndojë “live”

Era Istrefi është bërë kryeqendra e lajmeve rozë muajt e fundit për shkak të kontratës së saj me kompaninë gjigante

Lexo me Shume

Agon Amiga publikon klipin erotik. Dedikim për ish-gruan?

Agon Amiga publikon klipin erotik. Dedikim për ish-gruan?

Ashtu siç edhe pati lajmëruar, pak ditë më parë anëtari i “Babastars”, Agon Amiga, ka publikuar klipin e tij më

Lexo me Shume