Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Victoria Beckham"

“Shhhh babi, mos i trego mamit!” – David Beckam poston “vjedhjen” e së bijës Harper

    “Shhhh babi, mos i trego mamit!” –  David Beckam poston “vjedhjen” e së bijës Harper

Është kuptuar tashmë se vajza Harper është e preferuara e ish-futbollistit David Beckham. Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram një postim me vajzën e tij 5-vjeçare. Beckham

Lexo me Shume

7 gjëra të mrekullueshme që David dhe Victoria Beckham kanë thënë për njëri-tjetrin

    7 gjëra të mrekullueshme që David dhe Victoria Beckham kanë thënë për njëri-tjetrin

Prej vitesh të martuar, David dhe Victoria Beckham e kanë shprehur dashurinë për njëri-tjetrin jo vetëm përmes tatuazheve, por dhe në ato që kanë thënë në media. Më poshtë iu

Lexo me Shume

20 vjet “Spice Girls”! Grupi ribashkohet, por…

    20 vjet “Spice Girls”! Grupi ribashkohet, por…

Lajmi i bujshëm për bashkimin e grupit “Spice Girls” më në fund konfirmohet, edhe pse jo në mënyrën që të gjithë e prisnin… Grupi po rikthehet për të festuar ditëlindjen

Lexo me Shume

Si e ëma dhe e bija… Victoria dhe Harper Beckham në një qendër estetike

    Si e ëma dhe e bija… Victoria dhe Harper Beckham në një qendër estetike

Cdo vajzë e vogël ëndërron që të ndihet si një princeshë. Harper Beckham dukej tërësisht e qetë në një sallon bukurie në Beverly Hills. Vogëlushja ishte me nënën e saj

Lexo me Shume