Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vicente Del Bosque"

Euro 2016: Del Bosque “përjashton” Diego Costa-n dhe Juan Mata-n

    Euro 2016: Del Bosque “përjashton” Diego Costa-n dhe Juan Mata-n

Trajneri Vicente Del Bosque ka prezantuar sot listën me 25 futbollistë që do të tentojnë të mbrojnë titullin kampion Europe në kompeticionin që do të startojë në qershor në Francë.

Lexo me Shume