Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vetvrasje"

15-vjeçarja vret veten pasi shokët i publikuan fotot e dushit në Snapchat

    15-vjeçarja vret veten pasi shokët i publikuan fotot e dushit në Snapchat

Rrjetet sociale mund të kenë një sërë anësh pozitive, por privatësia nuk është një nga këto. Tovonna Holton, 15 vjeçe, është gjetur e pajetë në tualetin e shtëpisë së saj,

Lexo me Shume

Në Indi akuzojnë djallin: Në një fshat, 80 vetëvrasje në 3 muaj

    Në Indi akuzojnë djallin: Në një fshat, 80 vetëvrasje në 3 muaj

Në Badi të Indisë janë të sigurt: një prezencë djallëzore po i shtyn njerëzit të vetëvriten. Ky fshat me 2500 banorë është vënë në qendër të vëmendjes për rritjen e

Lexo me Shume

7 të famshëm që kanë tentuar vetëvrasjen

    7 të famshëm që kanë tentuar vetëvrasjen

Mund të duket sikur ata kanë gjithçka, por shumë prej tyre janë duke luftuar me jetën, madje disa kanë zgjedhur t’i japin fund asaj. Ja 7 të famshëm të cilët

Lexo me Shume