Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vetite"

Vetitë çudibërëse të shafranit, vendoseni rreth syve dhe shihni rezultatin

    Vetitë çudibërëse të shafranit, vendoseni rreth syve dhe shihni rezultatin

Pothuajse të gjithë kanë dëgjuar për vetitë e mahnitshme të shafranit të Indisë, një erëz e përdorur gjerësisht në kuzhinën indiane. Shafrani ka një aromë karakteristike dhe ngjyrë që e

Lexo me Shume