Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vetevrasje"

E tallnin se ishte nga fshati, i jep fund jetës 17-vjeçari

    E tallnin se ishte nga fshati, i jep fund jetës 17-vjeçari

Një i ri 17-vjeçar nga fshati Tomorr i Beratit i ka dhënë fund jetës. Dyshohet se shkak janë bërë fyerjet e vazhdueshme të shokëve të klasës. P. Xhaferaj, 17 vjeç, kishte

Lexo me Shume

Qytet Studenti, 21-vjeçarja vritet në ditëlindjen e së motrës

    Qytet Studenti, 21-vjeçarja vritet në ditëlindjen e së motrës

Një 21-vjeçare nga qyteti i Fierit i ka dhënë fund jetës pasditen e djeshme në Qytetin Studenti. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, kur shtetësja me iniciale A. D., studente

Lexo me Shume

Krim i dyfishtë, 65-vjeçari vret të dashurën dhe më pas veten

    Krim i dyfishtë, 65-vjeçari vret të dashurën dhe më pas veten

Nga Anduena Llabani Një krim i paprecedent trondit Lushnjën. Një 65-vjeçar vret të dashurën dhe më pas veten. Në orët e para të mëngjesit të 15 gushtit, policia u sinjalizua

Lexo me Shume

Sarandë, inspektorja e policisë vetëvritet me armën e shërbimit

    Sarandë, inspektorja e policisë vetëvritet me armën e shërbimit

Një efektive policie është vetëvrarë pasditen e sotme në banesën e saj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:20 në banesën e saj në lagjen nr.3 të qytetit të Sarandës. Viktima

Lexo me Shume

Vetëvritet një prej sulmuesve në Mynih, flitet për një të arrestuar

    Vetëvritet një prej sulmuesve në Mynih, flitet për një të arrestuar

Mediat gjermane raportojnë se një prej sulmuesve në Mynih është vetëvrarë, ndërsa një tjetër është vënë në pranga. Megjithatë këto të dhëna mbeten ende të pakonfirmuara. Lajmi për sulmin në qendrën tregtare

Lexo me Shume

(VIDEO) Shpëton një njeri nga vetëvrasja, polici shndërrohet në hero

    (VIDEO) Shpëton një njeri nga vetëvrasja, polici shndërrohet në hero

Një video e kthyer tashmë në virale, tregon se si një oficer policie ka arritur në kohë të shpëtojë një qytetar që po tentonte të kryente vetëvrasje. Ngjarja ka ndodhur

Lexo me Shume

Vetëvritet 25-vjeçari, punonjës i “Apple”

    Vetëvritet 25-vjeçari, punonjës i “Apple”

Një punonjës i kompanisë Apple në Kaliforni, ka kryer vetëvrasje. 25 vjeçari është gjendur i pajetë në selinë në Kupertino, Kaliforni, të kompanisë telefonike.  Sipas zyrës së shërbimit mjeko-ligjor, Edward

Lexo me Shume