Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "VETEVARJE"

Shkoi për fundjavë tek gjyshërit, vetëvritet studenti nga Saranda

    Shkoi për fundjavë tek gjyshërit, vetëvritet studenti nga Saranda

I riu 21-vjeçar Andrea Papagjika është gjetur i pajetë mëngjesin e së dielës, në shtëpinë e gjyshërve të tij në fshatin Shënvasil të Himarës. Trupi i tij është konstatuar rreth orës

Lexo me Shume

Vetëvaret në qeli i dënuari për plagosje, e shpëtojnë policët

    Vetëvaret në qeli i dënuari për plagosje, e shpëtojnë policët

Një i dënuar për plagosje ka tentuar vetëvrasjen brenda ambienteve të qelisë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës në  ambientet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë. “Sokol

Lexo me Shume