Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "veteplagosje"

Vetëplagosja e 17-vjeçarit, në kërkim shoku që fshehu armën

    Vetëplagosja e 17-vjeçarit, në kërkim shoku që fshehu armën

Nga Anduena Llabani Paraditen e sotme u raportua për një plagosje në një lokal përballë Parlamentit. Nga hetimet e deritanishme, bëhet fjalë për vetëplagosjen e shtetasit 17-vjeçar me iniciale R.

Lexo me Shume