Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vetembytje"

Gjendet një trup i pajetë në breg të Bunës, dyshohet për vetëmbytje

    Gjendet një trup i pajetë në breg të Bunës, dyshohet për vetëmbytje

Një shtetas 62-vjeçar është gjetur i pajetë në breg të lumit Bunë në Shkodër, në fshatin Zues. I pajeti është identifikuar si shtetasi Nikë Strugaci, 62 vjeç, nga Shkodra. Burime

Lexo me Shume