Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "vetem"

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

  Pushimet po duken (më në fund) në horizont dhe ju po vrisni mendjen me kë do të shkoni? Epo, tashmë nuk ka nevojë të lodheni duke menduar për të gjetur

Lexo me Shume

Njihuni me njeriun që jeton i vetëm në një fshat të braktisur

Njihuni me njeriun që jeton i vetëm në një fshat të braktisur

E keni menduar ndonjëherë si do të mbijetonit i vetëm në një fshat të izoluar në Kinë? Liu Shengja është i vetmi banor i fshatit Xuen Shanshe, në provincën Gancu

Lexo me Shume