Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "veshje"

9 rregulla për veshjen në këtë valë të nxehti

9 rregulla për veshjen në këtë valë të nxehti

Kur temperaturat vetëm rriten, ajo që duhet të bëni është të përzgjidhni me kujdes veshjen tuaj, edhe në fundjavë. Ju rendisim nëntë rregulla që duhet të kini parasysh për t’u

Lexo me Shume

Pse njerëzit e suksesshëm vishen njëlloj çdo ditë?

Pse njerëzit e suksesshëm vishen njëlloj çdo ditë?

Pavarësisht gjithë zhurmës që krijon ndjekja e modës në shoqërinë që jetojmë, habia e shekullit është fakti se njerëzit më me influencë të botës së biznesit dhe teknologjisë tentojnë drejt

Lexo me Shume

Ja aplikacioni që do ta bëjë më të thjeshtë blerjen online

    Ja aplikacioni që do ta bëjë më të thjeshtë blerjen online

Një ndër gjërat më të vështira lidhur me blerjet online, është zgjedhja e masës së duhur në përshtatshmëri me trupin tuaj. Mund t’iu ndodhë që ju të porosini një masë

Lexo me Shume

10 llojet e këpucëve që çdo femër duhet t’i ketë

    10 llojet e këpucëve që çdo femër duhet t’i ketë

  . Një vit më parë, sandalet me rripa u zëvendësuan nga këpucët e sheshta dhe çizmet e gjata u zëvendësuan nga ato deri te kyçi i këmbës. Por 2016-a

Lexo me Shume