Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vesel Kurtishaj"

Veseli i BB: Vetëm kjo femër më sjell me qejf në Tiranë!

    Veseli i BB: Vetëm kjo femër më sjell me qejf në Tiranë!

Ka ngjallur kuriozitet një foto e postuar në profilin e tij në Facebook nga ish-banori i “Big Brother”, Vesel Kurtishaj. Kosovari simpatik, në shoqërinë e disa personave (mes tyre edhe

Lexo me Shume

Dedikimi i dashurisë që Albëria i bën Veselit!

    Dedikimi i dashurisë që Albëria i bën Veselit!

Duket se eksperienca që kanë kaluar bashkë në konkursin “Dance With Me” i ka lënë jo pak mbresa këngëtares Albërie Hadërgjonaj, e cila nëpërmjet një postimi në profilin e saj

Lexo me Shume