Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Vesa Luma"

(Foto) Vesa Luma e Big Basta prezantojnë Lianin e vogël, tashmë 1 muajsh

    (Foto) Vesa Luma e Big Basta prezantojnë Lianin e vogël, tashmë 1 muajsh

“Mirëmëngjes. Po ju prezantoj me ëngjëllin tonë Lian. 1 muajsh!” Këtë formë ka zgjedhur këngëtarja Vesa Luma në Instagram për t’i treguar ndjekësve të saj djalin Lian të lindur vetëm

Lexo me Shume

Big Basta pret dhuratën e Zotit

Big Basta pret dhuratën e Zotit

Çifti i këngëtarëve tepër i dashur për publikun, Big Basta dhe Vesa Luma, siç dihet janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, që siç Vesa e ka bërë

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Lexo me Shume